Žena ubodala muže na Holešovsku, za vraždu jí hrozí 20 let

Ilustrační foto: Shutterstock

HOLEŠOVSKO – Krajští kriminalisté od pátečního večera vyšetřují vraždu, ke které došlo v jedné z obcí na Holešovsku. Obětí je šestapadesátiletý muž, který utrpěl několik bodných ran. Informoval o tom policejní mluvčí Petr Jaroš.

Z vraždy je nyní obviněna třiačtyřicetiletá žena. „Obviněná žena, která svoji oběť důvěrně znala, několikrát bodla šestapadesátiletého muže nožem do oblasti hrudníku. Stalo se tak v místě jeho bydliště. Vše nedlouho po činu telefonicky oznámila sama obviněná žena, byť policistům následně tvrdila, že čin nespáchala,“ sdělil Petr Jaroš.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Policisté se muže ještě snažili zachránit a do příjezdu záchranářů zraněného oživovali. Přivolaní zdravotníci však později konstatovali smrt.

Kroměřížský okresní soud dnes odpoledne přijal návrh na vzetí obviněné ženy do vazby. „Ženě hrozí v případě odsouzení až dvacetiletý trest odnětí svobody,“ uzavřel Jaroš.