Vánoční trhy a jarmark na Vsetíně nahradí dva koncerty

Ilustrační foto

VSETÍN – Z důvodu nepříznivé epidemické situace se vánoční jarmark, trhy a Dětské vánoční městečko na Vsetíně neuskuteční. Město má ale náhradní program, a to dva koncerty, na kterých vystoupí skupina Fleret a Vojta Nedvěd s kapelou Tie Break.

Veselé vánoční hody, tedy soubor kulturního programu na Vsetíně, letos stejně jako minulý rok nebudou. Chybět bude i živý betlém nebo videomapping. Nemusíte ale smutnit, vše vám vynahradí dva koncerty, které se plánují na 20. a 21. prosince ve velkém sále Domu kultury. Vstup bude umožněn po prokázání bezinfekčnosti a za dodržení určitého počtu diváků, vstupné se neplatí. Pokud účast neplánujete, ale nechcete se o koncerty ochudit, stačí navštívit facebookový profil Domu kultury, kde budou přenášeny on-line. Jejich součástí bude i benefice na podporu dvanáctileté Viktorky Malinové, která trpí vzácným onemocněním Rettův syndrom.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.