Pepa Vojtek vystoupí se smyčcovým triem!

VODŇANY – Pepa Vojtek, to nejsou jen Kabáti. Zanedlouho se stanete svědky exkluzivního projektu, v němž vystoupí společně se smyčcovým triem Inflagranti za doprovodu rockové kapely. Nenechte si to ujít!

Odpověď na otázku, proč přitahuje nejznámější české smyčcové trio Inflagranti do koncertních sálů nejen fanoušky klasiky, ale i rockery, je jednoduchá. Mohou si totiž poslechnout své oblíbené pecky v podání sexy tria a k tomu navíc v doprovodu rockových hlasů, jakými jsou třeba Josef Vojtek, nebo Petr Kolář. Společně s doprovodnou kapelou dodávají novou podobu skladbám klasických velikánů, jako jsou Bach, Beethoven, Smetana či Dvořák a zahrají i velké popové či rockové předělávky hitů od Queen, Nirvany či Tiny Turner. “Chtěly jsme skloubit ženskou jemnost s mužským charismatem, a to se nám beze zbytku podařilo. Přijďte se podívat,” lákají intrumentalistky.

Ojedinělý projekt Pepa Vojtek a Inflagranti rozezní Městské kulturní středisko ve Vodňanech 15. prosince v 19 hodin. Pepa opráší své největší muzikálové hity a vy na vlastní oči uvidíte, že časy, kdy konzervatoristky a hráčky na nástroje nosily dlouhé šaty, jsou dávno přežité!