Po havárii v Otrokovicích skončili dva lidé se zraněním. Policie hledá svědky

Foto: Policie ČR

OTROKOVICE – Dopravní policisté vyšetřují nehodu, která se stala minulý týden v Otrokovicích. Dvě osobní auta se srazila na křižovatce ulic Komenského a Nadjezd. Policie dnes požádala případné svědky o pomoc při prověřování události.

K havárii došlo ve čtvrtek 2. prosince krátce před osmou ráno. „Devětadvacetiletý řidič osobního vozidla značky Audi při jízdě ve směru od obce Tlumačov odbočoval na křižovatce vlevo na dálnici a nedal přitom přednost protijedoucímu vozidlu Škoda, které řídila pětapadesátiletá žena ve směru od centra Otrokovic do Tlumačova,“ popsala policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Při nehodě utrpěli zranění dva lidé. „Řidička Škody Fabia skončila po dopravní nehodě se zraněním v nemocnici, lehké zranění utrpěla také nezletilá spolujezdkyně z vozidla Audi,“ uvedla Kozumplíková.

Dechové zkoušky byly u obou řidičů negativní. Škoda se odhaduje na 150 tisíc korun.

„Pokud jste byli svědky této dopravní nehody na křižovatce v Otrokovicích, ozvěte, se prosím dopravním policistům buď na telefonním čísle 974 666 259, nebo na lince tísňového volání policie 158. Děkujeme,“ vyzvala Monika Kozumplíková.

Foto: Policie ČR