VIDEO: Poznáte tohoto muže? Policisté vyšetřují pokus o vloupání

JIHLAVA – Policisté prověřují pokus o vloupání do stánku, k němuž došlo v neděli ráno v Jihlavě. Hledají muže, který se v okolí pohyboval a mohl by poskytnout důležité informace. Pokud ho znáte, anebo víte, kde je, ozvěte se policistům na lince 158.

Případ se odehrál v neděli 17. října kolem půl čtvrté ráno na ulici Na Dolech v Jihlavě. „Pachatel se pokusil vloupat do prodejního stánku, u kterého poškodil dveře. Dovnitř se mu dostat nepodařilo, nic neodcizil a následně z místa utekl. Poškozením vznikla majiteli škoda přibližně za pět tisíc korun,“ informovala mluvčí policie Jana Kroutilová.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Policisté vyhodnotili záběry z kamer a nyní potřebují znát totožnost neznámého muže. „Žádáme tohoto muže nebo občany, kteří ho poznají, případně mají informace, kde se aktuálně nachází či pohybuje, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158. Uvítáme také jakékoli jiné informace směřující k objasnění případu,“ dodala mluvčí.