VIDEO: Vysočina má nový videospot. Má lidem pomoci v tíživých situacích

Ilustrační foto: pixabay

KRAJ VYSOČINA – Projekt sociálně zdravotního pomezí, zaměřený na pomoc v tíživých životních situacích, připravil nový videospot. Veřejnost se v něm seznámí s nabídkou služeb webového portálu, který pomáhá lidem zvládnout zdravotní či sociální krizi.

Cílem spotu je připomenout divákům, že existují webové stránky, kde uživatel dostane ty nejpodrobnější, ale hlavně souhrnné informace na míru své konkrétní tíživé situaci. „Scénář jsme pojali jako ukázku jedné konkrétní zdravotní krize, do které se může člověk dostat. Na ní jsme demonstrovali, že při řešení životních komplikací pomůže místo, kde návštěvník najde ucelenou nabídku sociálních a zdravotních služeb, sociálních dávek, kompenzačních pomůcek i kontaktů na osoby, které jsou nejblíže jeho bydlišti a s řešením takové situace pomohou,“ říká radní Kraje Vysočina Jan Tourek.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Na videospot budou v následujících měsících navazovat reportáže s konkrétními pečujícími osobami, které služby projektu sociálně zdravotního pomezí využívají, a objeví se i rozhovory se zajímavými osobnostmi z prostředí péče o zdravotně či sociálně handicapované osoby. „Videospot měl svou premiéru na začátku prosince na komunikačních platformách Kraje Vysočina, včetně facebookového profilu nebo YouTube kanálu,“ dodává Jan Tourek.