Policisté hledají svědky tragické nehody u Golčova Jeníkova

Ilustrační fotografie, zdroj: Shutterstock

HAVLÍČKŮV BROD – Policisté vyšetřují tragickou nehodu, při které byl 29. listopadu na kolejích u Golčova Jeníkova sražen vlakem mladý muž. Obracejí se na případné svědky, kteří si ten den muže u kolejí všimli, aby se jim ozvali na lince 158.

Tragická událost se stala v pondělí 29. listopadu krátce po osmnácté hodině na železniční trati č. 230 za stanicí Golčův Jeníkov – město na druhé traťové koleji ve směru na Prahu. Projíždějící vlak zde srazil člověka, který na následky zranění na místě zemřel. „Po důkladném ohledání místa nehody kriminalisté zjistili, že se jedná o dvacetiletého muže, který se z dosud nezjištěných příčin pohyboval v prostoru kolejiště,“ uvedla policejní mluvčí Dana Čírtková.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Havlíčkobrodští kriminalisté se obracejí na případné svědky, kteří si v daný den na železniční zastávce Golčův Jeníkov – město nebo v jejím okolí všimli mladého muže, anebo mohli k případu poskytnout jakoukoliv informaci, aby se obrátili na linku 158 nebo kontaktovali přímo vyšetřovatele případu na telefonním čísle 735 784 260.