Opilá žena se válela na podlaze v nákupním centru, vulgaritami nešetřila

Ilustrační foto

BRNO – Před 23. hodinou našli svědci ležet na podlaze obchodního centra v centru města dvaadvacetiletou ženu. Byla na mol opilá a místo slov díků strážníkům ještě sprostě vyčinila.

Když hlídka oslovila mladou ženu z východních Čech, dočkala se jen nesrozumitelného mumlání, které prokládala vulgárními slovy. Na vlastní nohy se sice postavila, bylo s ní ale těžké pořízení. Strážníci trpělivě čekali, až jim vysvětlí, proč se nacházela vleže na zemi, ona ale jen vzlykala a nebyla schopná slova. Od svědků se také dozvěděli, že předtím upadla a udeřila se do hlavy, zavolali proto záchrannou službu. „Žena byla čím dál víc vulgární a snažila se nám utéct, nasadili jsme jí proto pouta a poté čekali na sanitku,“ popisuje tiskový mluvčí brněnské městské policie Jakub Ghanem. Dechová zkouška prokázala 2,89 promile a hlídka mladou ženu předala záchranářům. Z neuposlechnutí výzev úřední osoby se bude zodpovídat správnímu orgánu.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.