Bezohledný řidič srazil v Domažlicích chodkyni na přechodu. Hledá ho policie!

DOMAŽLICE – Domažličtí dopravní policisté se obracejí na veřejnost a hledají svědky nehody, ke které došlo v úterý 14. prosince krátce před pátou hodinou odpoledne v Domažlicích.

Neznámý řidič osobního auta červené barvy a nezjištěné registrační značky tam na světelné křižovatce odbočoval z Pivovarské ulice do ulice Komenského a na přechodu pro chodce narazil do ženy, která tam v tu chvíli právě přecházela na zelenou. Pak šlápl na plyn a z místa dopravní nehody zbaběle ujel.

Šokovaná žena bohužel utrpěla zranění a musela být odvezena do nemocnice k ošetření. „Svědci, kteří by mohli poskytnout informace k výše uvedené dopravní nehodě, se mohou přihlásit osobně na Dopravním inspektorátu v Domažlicích, nebo zatelefonovat na číslo 974 331 255 nebo 974 331 259, případně na bezplatnou tísňovou linku 158,“ sdělila mluvčí policie Dagmar Brožová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Plzeňském kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Zdroj: PČR