Řidička nepřežila náraz do stromu, cestou k nehodě havarovali i hasiči

Čtyři z hasičů skončili v péči zdravotníků. Foto: HZS Kraje Vysočina

PELHŘIMOV – K tragické dopravní nehodě došlo dnes ráno u Chýstovic na Pelhřimovsku. Řidička narazila do stromu a následkům nehody podlehla. Havárie potkala i hasiče, kteří byli k nehodě vysláni. Čtyři z nich skončili v nemocnici.

Vážná dopravní nehoda se stala v pátek 17. prosince krátce po půl páté ráno u obce Chýstovice na Pelhřimovsku. Řidička osobního auta podlehla po nárazu do stromu těžkým zraněním. „Na místo byli vysláni záchranáři z Pacova a Pelhřimova. I přes okamžitý zásah našich zdravotníků jsou následky tragické. Řidička osobního vozidla utrpěla po nárazu do stromu zranění neslučitelná se životem,“ uvedl mluvčí záchranné služby Petr Janáček.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Vzápětí havarovali za obcí Červená Řečice také hasiči, kteří s cisternovou automobilovou stříkačkou mířili k nehodě. Celá čtyřčlenná posádka tak skončila v péči zdravotníků. „Tři hasiči utrpěli zranění lehčího charakteru a byli převezeni do nemocnice v Pelhřimově. Čtvrtého, se středně těžkým zraněním, jsme transportovali na urgentní příjem do Jihlavy,“ dodal Petr Janáček. Okolnosti obou nehod policie šetří.