Rodačka z Valašských Klobouk oslavila sté narozeniny

Foto: Diakonie Valašské Meziříčí

VALAŠSKÉ KLOBOUKY, VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – V pátek 17. prosince oslavila své krásné jubileum Božena Holubová, rodačka z Valašských Klobouk, která nyní žije v domově se zvláštním režimem Diakonie Valašské Meziříčí.

Své idylické dětství prožila paní Holubová ve Valašských Kloboukách, kde se i narodila. Studium ukončila na hotelové škole maturitním vysvědčením. Téměř třicet let pracovala jako vedoucí školní jídelny. Svou lásku potkala ve Valašském Meziříčí, za kterou se zde také vypravila. Její manžel byl starší o deset let a zemřel ve svých 60 letech. Spolu vychovali čtyři děti, které jim daly čtyři vnoučata. Nyní se paní Božena těší z pěti pravnoučat. Celý svůj aktivní život pracovala pro Červený kříž a byla členkou Sokola. Patří také do Společnosti pro uchování odbojových tradic. Její životní náplní bylo cestování a vaření, zajímá se o módu, květiny a hudbu. Do dalších let přejeme pevné zdraví.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.