Tragická nehoda dnes ráno na D1: Řidiče dodávky smetlo projíždějící auto

ilustrační foto

KRAJ VYSOČINA – Tragická dopravní nehoda zkomplikovala dnes časně zrána provoz na dálnici D1. Řidič dodávky byl po vystoupení z vozu sražen projíždějícím autem a na místě zemřel. U nehody zasahovali kromě záchranářů a policistů i hasiči.

Nehoda se stala v úterý 21. prosince krátce před půl pátou ráno na 106. km dálnice D1 ve směru na Brno. „Na základě dosavadního šetření policisté zjistili, že řidiči dvou dodávkových vozidel zastavili na krajnici z důvodu defektu. Muž, který z jedné z nich vystoupil, byl následně sražen jiným projíždějícím automobilem,“ uvedla policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Na místo neprodleně vyjely dvě posádky záchranářů z Jihlavy. „I přes okamžitou pomoc svědků události a maximální úsilí našich záchranářů se pacienta nepodařilo zachránit a svým těžkým zraněním na místě podlehl,“ dodal mluvčí záchranné služby Petr Janáček.

Další informace policie neposkytla, dopravní nehodu dále šetří.