Ve svátečním benefičním fotbalu změří síly známé hvězdy

Ilustrační foto

OTROKOVICE – Na Boží hod vánoční se příznivci fotbalu můžou těšit na benefiční zápas mezi VÝBĚREM KRAJE a SK BAŤOVEM 1930. Oblíbená akce startuje v 10 hodin ve Sportovním areálu Baťov.

Každoroční benefiční zápas si klade za cíl pomoci rodinám malých dětí, které neměly tolik štěstí. Letos byl vybrán Oliver a Ariana z Otrokovic, kterým poputuje celý výtěžek z akce. A na co se můžou fanoušci těšit? Svou přítomností je poctí například Lukáš Sadílek či Marek Havlík z 1. FC Slovácko, kapitán FC Fastav Zlín Tomáš Poznar, Jakub Jugas z polského Cracovie Krakow či bývalí fotbalisté Bronislav Červenka a Otakar Novák.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Dětem bude možné přispět pomocí slosovatelných programů, které stojí sto korun a celý výtěžek poputuje právě Oliverovi a Arianě. Příspěvek však není ničím omezen a každý může přispět částkou, kterou uzná za vhodné. Díky koupi programu se dostanete do slosování o hodnotné ceny, mezi nimiž je například podepsaný dres Vladimíra Coufala z West Hamu United, dres Martina Koscelníka ze Slovenska a další zajímavé dresy, které věnovali fotbalisté z předních českých klubů.