Hádka na ubytovně v Ledči: Napadeného odvezla záchranka, útočníka policisté na záchytku

ilustrační foto (zdroj pixabay.com)

LEDEČ NAD SÁZAVOU – Hádka zakončená fyzickým napadením se rozpoutala včera večer mezi dvěma muži na ubytovně v Ledči nad Sázavou. Napadený muž skončil s rozbitou hlavou v nemocnici, opilého útočníka převezli policisté na záchytku.

Ke konfliktu došlo ve středu 22. prosince po sedmé hodině večer v prostoru ubytovny v Ledči nad Sázavou. „Mezi dvěma ubytovanými muži vznikl spor, který jeden z nich zakončil útokem. Napadený muž měl zranění v oblasti hlavy a přivolaná zdravotnická záchranná služba ho odvezla na ošetření do havlíčkobrodské nemocnice,“ uvedla policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Zatímco dechová zkouška napadeného muže ukázala, že je zcela střízlivý, u agresora tomu bylo zcela jinak. Navíc ani nereagoval na výzvy policistů. „Podezřelý třiačtyřicetiletý muž se odmítl podrobit dechové zkoušce, odmítal spolupracovat a choval se agresivně. Policisté ho odvezli na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění,“ dodala mluvčí.

Útočník nyní čelí podezření ze spáchání přestupku proti občanskému soužití. Případ policisté dále šetří.