Muž si vyhlédl ženu spící na lavičce a začal se vedle ní ukájet

Ilustrační foto

BRNO – V Denisových sadech si vyhlédl čtyřiatřicetiletý muž ženu, která usnula na lavičce a začal provozovat autoerotiku. Kromě této skutečnosti byl také v hledáčku policie, která si ho rovnou převzala.

Pracovník dohledového centra městské policie na kameře spatřil, jak si podezřelý přisedl ke spící ženě a půl hodiny ji nehnutě pozoroval. Poté si začal sahat do rozkroku. V té chvíli už strážník vyslal na místo hlídku, aby zabránil nejhoršímu. Ta nejprve muže vyzvala k předložení osobních dokladů a zajímala se, co tam pohledává a jestli dotyčnou zná. Muž odvětil, že neví, o koho jde, ale přišel k ní proto, aby od ní vyloudil cigaretu. „Ověřením osobních údajů vyšlo najevo, že je podezřelý v celostátním pátrání, jelikož nenastoupil do vězení,“ upřesňuje tisková mluvčí brněnské městské policie Markéta Skřivánková. Stráníci přivolali své republikové kolegy, kteří si případ s podezřením na spáchání trestného činu převzali.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.