Poleťte s pejskem a kočičkou ke hvězdám ve Hvězdárně a planetáriu Brno

Autor fotografie: Hvězdárna a planetárium Brno

Hvězdárna a planetárium Brno vám představuje další poutavý pořad s názvem Pejsek a kočička letí ke hvězdám. Premiéra kouzelného příběhu pro děti a jejich rodiče tentokrát nově s živými herci i pestrými animacemi.

Přímo v digitáriu uvádíme takříkajíc hybridní představení. Částečně se odehrává na naší projekční ploše tak, jak jsou nejmenší diváci zvyklí, občas se ale děj přenese zpět do reality, kterou ztvárňují dva herci – na scéně se s jejich pomocí objeví pejsek, kočička či zajíc. Stávající provedení je u nás skutečnou novinkou”, sděluje ředitel hvězdárny Jiří Dušek.

A o čem příběh pojednává? Přeci o pejskovi a kočičce. Tito oblíbení hlavní hrdinové podniknou úžasný výlet do vesmíru ke hvězdám. Během něj se setkají s řadou nebeských souhvězdí – třeba protivným Drakem, dobráckým Velkým psem nebo lechtivou Velrybou. Zjistí, kam zmizelo souhvězdí Kočky a k čemu je dobrá pštrosí prachovka.

Nenechte si tento pořad ujít, vaše ratolesti budou jistě nadšené. Jednotné vánoční vstupné na všechny projekce od 27. prosince 2021 do 1. ledna 2022 je pouze 50 Kč. Neváhejte a přijďte zhlédnout atraktivní záběry do Hvězdárny a planetária Brno na adrese Kraví Hora 2. Termíny představení i možnost zakoupení vstupenek online naleznete na stránkách hvězdárny. Jste srdečně zváni!