VIDEO: Vražda v pečovatelském domě na Blanensku: Zemřel pár důchodců

ilustrační foto

BLANSKO – Jihomoravští kriminalisté se od minulého pondělí intenzivně zabývají podezřelou smrtí dvou osob v jednom pečovatelském domu na Blanensku.

Policisté vyšetřují podezřelou smrt dvou důchodců v jednom pečovatelském domu na Blanensku. V pondělí v dopoledních hodinách tam vyjeli, když tam byli nalezeni dva lidé bez známek života: čtyřiasedmdesátiletý muž a osmasedmdesátiletá žena. Podle prvotních informací šlo o úmyslný násilný čin. Jak sdělil policejní mluvčí Petr Vala, nelze vyloučit, že na smrti důchodkyně měl podíl na místě nalezený mrtvý senior. „V současné době je čin prošetřován pro podezření ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy. Jestliže se kriminalistům potvrdí, že za usmrcením ženy stojí muž, který následně na místě činu spáchal sebevraždu, bude případ po důkladném pošetření pro nepřípustnost trestního stíhání odložen,“ doplnil mluvčí Vala.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.