Školák po nehodě tvrdil, že mu nic není, ale pak skončil v nemocnici

ilustrační foto

BRN O – Brněnští dopravní policisté řeší nehodu z úterý 7. prosince, kdy kolem půl druhé odpoledne neznámý řidič v Líšni při odbočování z ulice Belcrediho na ulici Trnkovou zřejmě přehlédl dva přecházející školáky a jednoho z nich srazil.

V úterý 7. prosince kolem půl druhé odpoledne neznámý řidič v Líšni srazil školáka přecházejícího ulici Trnkovou. Podle policejního mluvčího Davida Chaloupky řidič vystoupil z auta a chtěl chlapci pomoci, ten mu však řekl, že mu nic není. Po příchodu domů jej však rozbolela záda tak, že o nehodě řekl rodičům. Ti mu zavolali záchranku. Ta chlapce pro zranění, které utrpěl při nehodě, musela převést do nemocnice na ošetření. Chlapci policistům popsali vůz jako starší nákladní pick-up bílé barvy, zapamatovali si i část registrační značky, ta však nesedí k popsanému vozu. Řidiče popsali jako plešatého muže silnější postavy s modrýma očima. „Policisté žádají řidič – účastníka nehody, aby se jim přihlásil na lince 158. Přivítají také svědectví dalších osob, zejména ženy, která měla po nehodě s chlapci hovořit,“ doplnil Chaloupka.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.