VIDEO: V centru zasněžené Břeclavi si řidič zkoušel zimní rally

zdroj: Městská policie Břeclav

BŘECLAV – Čerstvý sněhový poprašek v Břeclavi prověřil stabilitu chodců, odvahu cyklistů a zručnost řidičů motorových vozidel. Jeden řidič auta ohrožoval občany rychlou jízdou se smyky.

Nadšenec zimní rally si ke zkoušce kvality pneumatik a řidičského umění vybral ulice v centru města. „Jestli svou jízdou zaujal někoho od filmu, nevíme. Avšak jedno pozvání už má jisté. Ale konkurz to rozhodně nebude,“ napsala mluvčí břeclavských strážníků Lenka Rigó. Druhý svátek vánoční opět prověřil, jak vysoké hladině alkoholu jsou někteří jedinci schopni odolat. Někteří dokonce prošli i zkouškou mrazem. V rozmezí pár desítek minut budili strážníci dva ještě mladistvé občany, kteří své síly bohužel přecenili. Jednoho zaměřil operátor městského kamerového systému před vchodem do Domu kultury, druhého si všimla hlídka na mostě Julia Fučíka. Oba ležící a spící v mrazivé noci. Byli probuzeni a předáni posádkám záchranářů.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Video:

https://www.facebook.com/watch/?v=3127798914170787