Agresivní opilec obtěžoval cestující ve vlaku, pomohl až zákrok policistů

ilustrační foto (zdroj Novinykraje.cz / foto Tomáš Branda)

HAVLÍČKŮV BROD – Nepříjemnému zážitku byli v pondělí dopoledne vystaveni cestující vlaku stojícího na nádraží v Havlíčkově Brodě. Řádil tam opilý muž, který hrubě nadával lidem okolo. Agresor se zklidnil až na záchytce, kam putoval v doprovodu policistů, a nyní je podezřelý z přestupku.

Ve vlaku na nádraží v Havlíčkově Brodě se v pondělí 3. ledna kolem jedenácté hodiny dopoledne nacházel silně opilý dvaačtyřicetiletý muž. „Vůči svému okolí se choval agresivně a slovně napadal jiné osoby. Operační důstojník na místo vyslal policejní hlídku. Ta u muže provedla dechovou zkoušku, která ovlivnění alkoholem potvrdila,“ informovala policejní mluvčí Stanislava Rázlová.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.  

Opilec policistům nadýchal 2,5 promile alkoholu. „Vzhledem k tomu, že vznikla důvodná obava, že muž bude ve svém jednání nadále pokračovat, policisté ho zajistili a eskortovali na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění,“ dodala mluvčí. Opilecká výtržnost se muži rozhodně nevyplatila, nyní čelí podezření z přestupku proti veřejnému pořádku.