Na první „Vsetíňátko“ čekaly hračky, květiny i plenkový dort

Foto: Vsetínská nemocnice

VSETÍN – Karolínka Kubíková se stala prvním občánkem Vsetína v letošním roce. Na svět si pospíšila už 1. ledna v 6:28, později jí přišli popřát také zástupci města a spolu s ředitelkou nemocnice jí přinesli spoustu dárků, které holčičce s maminkou udělají velkou radost do začátku.

Maminka Lenka Dvořáková stihla doma na Silvestra ještě ohňostroj a přípitek. „O půl třetí to začalo, ve čtyři jsme přijeli do porodnice a malá se narodila před půl sedmou,“ popisuje maminka.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Porod byl podle ní krátký, zato ale intenzivní. „Zvládli jsme to. Mám krásnou, zdravou, úžasnou dceru. Ve Vsetíně jsem byla spokojená, pan doktor Andrýs byl profesionál, všechno proběhlo v pořádku, porodní asistentky byly velmi milé, příjemné,“ ocenila maminka, na kterou doma čeká ještě osmnáctiměsíční syn.

Karolínka jako první vsetínský občánek dostala s maminkou květiny, hračky a nemocniční kalendář. Společnost Bambino-kočárky jí navíc věnovala plenkový dort.

Foto: Vsetínská nemocnice