Řidič v Přerově srazil chlapce na přechodu. Neviděli jste nehodu?

Ilustrační foto, Pixabay.com

PŘEROV – Včera ráno se v Přerově stala dopravní nehoda, kdy řidič srazil chlapce na přechodu. Nejprve se zdálo, že se chlapci nic nestalo, později se ale zjistilo, že se při kolizi zranil. Policie hledá svědky nehody a samotného řidiče.

Včera v 7:35 hodin ráno se stala dopravní nehoda na ulici Gen. Štefánika v Přerově. Ve směru od Horní Moštěnice jelo osobní auto tmavé barvy, zřejmě v provedení combi. Řidič auta nezastavil před přechodem pro chodce a srazil 13letého chlapce. Ten spadl na silnici, neznámý řidič ihned zastavil a zjišťoval, co se stalo. „Mezitím ale chlapec odešel směrem k budově gymnázia. Řidič poté z místa nehody odjel,“ uvedla policejní mluvčí Miluše Zajícová. Později se ale zjistilo, že při kolizi s autem se hoch zranil a musel být ošetřen v nemocnici. Naštěstí se nejednalo o vážné zranění.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Aby policie mohla nehodu řádně prošetřit, hledá svědky nehody a také samotného řidiče auta, kteří by jim poskytli informace o průběhu nehody. Všechny poznatky je možné sdělit na lince 158. Policie by také byla ráda za záznamy z kamer aut, která v danou dobu místem nehody projížděla.