Tragická nehoda u Mohelnice. Cizinec byl na místě mrtvý

Místo nehody, foto vše Policie ČR

MOHELNICE – Včera se stala první letošní tragická nehoda v Olomouckém kraji. Šedesátiletý cizinec ve Fabii na silnici u Mohelnice přejel z dosud neznámých příčin do protisměru, kde se srazil s projíždějícím autem a svým zraněním na místě podlehl.

Policie včera krátce po třinácté hodině přijala oznámení o nehodě dvou osobních aut na silnici první třídy u Mohelnice. Fabia jela od Libivé směrem na Mohelnici a z dosud neznámých příčin přejela do protisměru, kde čelně narazila do protijedoucího Opelu Astra. „I přes rychle poskytnutou první pomoc šedesátiletý řidič (cizinec) vozidla Škoda na místě zemřel,“ informoval policejní mluvčí Libor Hejtman. Cizinec cestoval ve voze sám. Řidička Opelu byla se svým spolujezdcem přepravena s lehčím zraněním do Fakultní nemocnice v Olomouci. Policisté odhadli škodu na 280 000 korun. „Přesné příčiny a okolnosti dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření,“ uzavřel Hejtman.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.