Hořící kontejnery v Klatovech. Policie hledá svědky!

Ilustrační fotografie, zdroj: Shutterstock

KLATOVY – Dnes krátce po půlnoci došlo v Mánesově ulici k nezvyklému ruchu. Hořely tam dva plastové kontejnery, v jejichž blízkosti bylo zaparkováno osobní auto.

Na místo rychle vyjeli policisté, kde se pomocí hasicích přístrojů okamžitě pustili do likvidace požáru, aby tak zabránili přenosu ohně na vozidlo. Požár se jim po chvíli podařilo minimalizovat a zabránit tak dalším škodám na majetku do příjezdu hasičů, kteří požár zcela zlikvidovali. „Neznámý pachatel způsobil zahoření kontejneru na papírový odpad, kdy byl poškozen i další kontejner na plasty. Poškozené společnosti vznikla škoda 32 tisíc korun. Policie ve věci zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu poškození cizí věci. Policisté žádají případné svědky o poskytnutí informací k uvedenému případu, které můžete sdělit na telefonní číslo 974 334 651 nebo zaslat na e-mail.: kt.oop.klatovy@pcr.c,“ sdělila mluvčí policie Dana Ladmanová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Plzeňském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.