Policie pátrá po muži na fotografiích

foto: Policie Pardubického kraje

BLANSKO – Policisté z Pardubického kraje pátrají po totožnosti muže na fotografiích. Obrací se s žádostí také na veřejnost v našem kraji. Není totiž vyloučené, že se muž může pohybovat i v této části republiky.

Svitavští policisté pátrají po totožnosti muže zachyceného na fotografiích. V souvislosti s prověřováním trestných činů krádeže vloupáním a neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku svitavští policisté získali fotografie z kamerového systému. Je na nich zachycen důležitý svědek, který by policistům mohl pomoci objasnit okolnosti případu. K vloupání do vozidla značky Volkswagen Transporter mělo dojít 22. prosince 2021 po druhé hodině odpoledne na ulici V Zahrádkách ve Svitavách. Neznámý pachatel po rozbití skleněné výplně dveří z vozidla odcizil nejen finanční hotovost, ale i osobní doklady, platební karty, trezor na kryptoměnu a další věci. Majitel odhadl způsobenou škodu na minimálně 28 tisíc korun. „Žádáme proto veřejnost o spolupráci za účelem ztotožnění osoby na fotografiích. Pokud osobu poznáváte, ozvěte se nám na linku 158 nebo přímo svitavským policistům ne telefonu 974578651,“ uvedla mluvčí blanenských policistů Lenka Koryťáková,

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.