Prohlédněte si Mikulov i během kouzelného zimního období se šálkem svařeného vína v ruce

Zdroj fotografie: facebook TIC Mikulov

Zpříjemněte si zimní čas a vyrazte do jihomoravského města Mikulov. Místní Turistické informační centrum vás totiž zve na prohlídku s názvem Město s vůní svařeného vína. Seznámíte se zde nejen s historií tohoto kouzelného města, ale především si při procházce báječně odpočinete a načerpáte nové síly.

S místním průvodcem prozkoumáte historické náměstí i známou zámeckou zahradu. Tato zahrada patří mezi významná díla zahradní architektury, je mimo jiné jedním z největších zahradních areálů hradního typu České republiky. Obdivovat budete také zámecké sklepení s obřím sudem. Nezapomenete ani na Židovskou čtvrť, jež je doménou města Mikulov. To vše si vychutnáte i se šálkem svařeného vína, který v zimním období přijde určitě vhod.

Nenechte si akci ujít, procházky se můžete zúčastnit až do března. Je nutné si termín rezervovat a to na telefonním čísle +420 724 987 900, nebo na emailu tic@mikulov.cz. Základní vstupné pořídíte za 270 Kč a snížené za 190 Kč. Podrobnější informace hledejte na webových stránkách Turistického informačního centra Mikulov.