Máte rádi řízky? Přijďte na Festival řízků do Bukovanského mlýna

Na vrcholu kopce mezi obcemi Bukovany a Ostrovánky u Kyjova se nachází kouzelný Bukovanský mlýn. V jeho areálu se již od roku 2016 pořádá unikátní víkendový Festival řízků. Nenechte si ten letošní ujít!

Akce potěší samozřejmě hlavně gurmány, kteří si zde přijdou jistě na své. Ochutnat totiž můžete nejen klasický řízek v trojobalu, ale mnoho dalších. Mimo jiné třeba vídeňský telecí řízek, nebo řízek z klokaní svíčkové v panko strouhance. Nabídka je široká a lákavá, jednotlivé druhy můžete i zkombinovat díky malým ochutnávkovým porcím.

Kromě řízků budou v nabídce i další speciality, na kterých si pochutnáte. Budete-li si chtít vzít něco s sebou domů, můžete si koupit například vyuzené vepřové klobásky, uzené maso, zabijačkové speciality, škvarkovou pomazánku, nebo paštiku, či sádlo.

Festival řízků se koná 21.-23. ledna 2022. Místo si raději zarezervujte na telefonním čísle +420 518 618 011, nebo na emailu info@bukovansky-mlyn.cz. Chcete-li si nejen pochutnat, ale také se pobavit, zastavte se, jste srdečně zváni!

Bukovanský mlýn v zimě. Zdroj: bukovansky-mlyn.cz