Hejtman přišel pozdravit Karolínku, prvního letošního občánka

Foto: Jiří Balát

HALENKOVICE – S gratulacemi a dárky přijel hejtman Radim Holiš za rodinou do Halenkovic. Ta se totiž jen chvíli po silvestrovské půlnoci rozrostla o malou Karolínku, která se tak stala prvním občánkem Zlínského kraje v novém roce.

Rodiče si převzali dar ve výši 10 tisíc korun. Maminka se radovala z květin, Karolínce připadl velký plyšový medvěd a její starší bráška dostal stavebnici Lego. „Jménem celé Rady Zlínského kraje vám gratuluji ke krásné a zdravé holčičce. Jsem rád, že se miminku i mamince daří a celé rodině přeji hodně zdraví. Jakmile pominou opatření a Karolínka trochu povyroste, rád vás všechny přivítám ve Zlíně v Baťově mrakodrapu,“ popřál hejtman Holiš.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Karolínka přišla na svět 1. ledna ve 4 ráno v Uherskohradišťské porodnici. Vážila tehdy 2,68 kilogramu a měřila 49 centimetrů. Jak vzpomíná její maminka Nikola Dokoupilová, termín měla stanovený už na 27. prosince, malá madam si však počkala, až bude slavná. „Porod byl doslova luxusní, jsem moc ráda, že jsme si vybrali Uherskohradišťskou nemocnici, vše probíhalo bez komplikací, personál byl skvělý, všem moc děkujeme,“ řekla tehdy dojatá maminka.

Foto: Jiří Balát
Foto: Jiří Balát
Foto: Jiří Balát
Foto: Jiří Balát
Foto: Jiří Balát
Foto: Jiří Balát
Foto: Uherskohradišťská nemocnice