Kradl, kudy chodil! 31letý muž z Klatov skončil ve vazbě.

Ilustrační fotografie, zdroj: Shutterstock

KLATOVY – Za opakované krádeže opět hrozí jednatřicetiletému muži z Klatov kriminál. Ten už si také od vyšetřujícího komisaře převzal usnesení o zahájení trestního stíhání.

Tipec mu zatrhli policisté, kteří prověřovali krádeže v obchodě a tohoto zloděje odhalili. Ačkoliv byl za majetkovou trestnou činnost již počátkem měsíce ledna obviněn, ještě si stihl 13. ledna zajít do obchodu na náměstí Míru a nezůstat dam dlužen své pověsti. Ukradl tam totiž tři pánské kožené opasky v hodnotě 1 497 korun.

Staňte se členy FB skupiny Život v Plzeňském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Policisté dle popisu muže brzy vypátrali, ten se na oddělení ke krádeži přiznal a opasky vrátil. „Obviněný muž si přisvojil cizí věci tím, že se jich zmocnil a byl v posledních letech za krádeže odsouzen a potrestán. Na základě vydaným usnesením soudem o vzetí obviněného do vazby, byl muž za doprovodu policistů převezen do věznice,“ uvedla k případu mluvčí policie Dana Ladmanová.