V komedii Nikdy není pozdě uvidíte dva herce v šesti rolích!

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Jak zvládnou herci Jana Paulová a Václav Vydra šest rolí v komedii Nikdy není pozdě? Přijďte se podívat! Autorem příběhu dvou lidí, jejichž životní cesty se v průběhu let sice několikrát protnou, ale pokaždé se zase vydají jiným směrem, je kanadský dramatik Norm Foster.

Hlavní hrdina Bud je dlouho rozvedený samotář, který sám vychoval syna, protože mu záhy utekla manželka. Jakmile zjistí, že ovdověla žena jeho bývalého šéfa Molly, kterou kdysi miloval, rozhodne se dále nečekat a rovnou na pohřbu získat její zájem. Setkání ovšem končí fiaskem, protože zatímco Bud si pamatuje každé slovo, které mu Molly kdy řekla, ona si ho nepamatuje vůbec. Následují ovšem další setkání, během nichž se pozvolna odkrývají charaktery postav. Bud najednou nevypadá jako neschopný trouba a zaopatřená manželka šéfa, která si nemá na co stěžovat, se mění v hluboce raněnou a rozčarovanou bytost.

Zkušený autor Norm Foster, přezdívaný jako “kanadský Neil Simon” vám ovšem nebude vyprávět příběh popořadě. Navíc se budou Bud a Molly ve vypravování střídat, takže můžete s pobavením sledovat, jak rozdílně stejné věci vidí. Jana Paulová a Václav Vydra se v komedii Nikdy není pozdě objeví 18. února v 19 hodin v českobudějovickém Metropolu hned v šesti rolích!