Řidiči, pozor na další uzavírku

Foto ilustrační

NÁCHOD – Z důvodu havárie bude ve městě uzavřena silnice v jednom směru, pro všechny motoristy bude vedena objízdná trasa. Změna v dopravě se dotkne také cestujících autobusu.

Z důvodu havárie parovodu musí být ve městě Náchod od pondělí 24. ledna do pátka 4. února uzavřena ve směru z centra ulice Tyršova mezi křižovatkami s ulicemi Poděbradova (u občerstvení s kebabem) a Smolova (u sokolovny). Bude také dočasně přesunuta autobusová zastávka u sokolovny pro městskou hromadnou dopravu do Komenského ulice. „Současně bude z důvodu nebezpečí kolize s vozidly objíždějícími místo havárie parovodu uzavřena ulice Smolova mezi křižovatkami s ulicemi Vančurova (pod školkou) a Tyršova (u sokolovny) ve směru od Vančurovy ulice,“ dodává za město Nina Adlof.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.  

Objízdná trasa:

Od okružní křižovatky Slávie: z křižovatky silnice III/304 13 vlevo do ul. Českých Bratří, dále ul. Řezníčkova do ulice Komenského.

Od ul. Parkány: vlevo po silnici III/304 13 (ul. Riegrova a Mlýnská) rovně do ul. Českých Bratří a dále ul. Řezníčkova do ulice Komenského.

Od ul. Vančurova (z Klínku): vlevo do ulice Smolova a dále ulicí Sokolskou a po silnici III/304 13 ul. Poděbradova, Tyršova a Riegrova a dále po objízdné trase od místní komunikace v ul. Parkány.

Směr na náměstí od železničního viaduktu z ulice Komenského projede po volné polovině komunikace. Do ulice Smolova bude umožněno odbočení z ulice Tyršova.