Video: Za volantem byl načapán pod vlivem pervitinu, policistům se prokázal identitou svého bratra

ilustrační foto

NÁCHODSKO – V jednu hodinu v noci si policisté vyhlédli v Náchodě ke kontrole osobní vozidlo, jeho řidič však na pokyny k zastavení nereagoval a začal ujíždět. Hlídka začala prchajícího šoféra ihned pronásledovat a po chvíli jej zastavila, při jeho kontrole se nestačila divit.

Třiatřicetiletý muž se na místě podrobil dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která měla negativní výsledek. Test na drogy, však ukázal pozitivní výsledek na přítomnost pervitinu. Během kontroly si policisté všimli i bílé krystalické látky, kterou měl řidič v autě.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

„Muž nepředložil žádné požadované dokumenty. Policisté při prověřování v evidenci přišli na to, že se jím uvedené údaje neshodují se záznamy, čímž zjistili, že se muž vydává za svého o tři roky staršího bratra a že nevlastní řidičské oprávnění,“ říká policejní mluvčí Lucie Konečná. Hříšník může za své prohřešky strávit až dva roky ve vězení.