Cestující, linka se znovu vrací na svou trasu

Ilustrační foto: Shutterstock

HRADEC KRÁLOVÉ – Autobusová linka musela celý leden využívat objížďku, od února se však vrátí na svou původní trasu, ale s drobnými změnami. Pasažéři by také měli myslet na to, že byl snížen počet spojů a linky jezdí v úsporném režimu.

Protože došlo k výstavbě nadjezdu přes dálnici, musela být v lednu uzavřena část ulice Klacovská. Z toho důvodu jezdila autobusová linka č. 16 po objízdné trase, od úterý 1. února se však vrací na trasu původní přes zastávku Kravín. Výluka této linky v ulici Za Škodovkou ale stále platí. Na žádost obce Stěžery také dochází v odpoledních a večerních hodinách k zásadní změně jízdního řádu, linka č. 16 nebude končit svou jízdu ve Stěžerách, ale na zastávce Kozlovka. „V pracovních dnech v režimu omezení dopravy MHD budou v dopoledních hodinách přidány spoje linky č. 16, které budou končit na konečné zastávce Kozlovka,“ dodává za město Michal Komárek.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.