Muž zaútočil nožem na hlídače obchodního domu. Hrozí mu 3 roky vězení

Zdroj: Policie ČR

PRAHA – Policie pátrá po neznámém agresorovi, který koncem ledna zaútočil na ostrahu obchodního domu v Praze 3. Útočník vyhrožoval během konfliktu hlídači nožem, nyní mu hrozí až tříletý trest ve vězení.

Od konce ledna vyšetřují pražští policisté napadení, které se stalo v obchodním domě ve Vinohradské ulici v Praze 3. „Po předchozí slovní rozepři podezřelý fyzicky napadl ostrahu obchodního domu a vyhrožoval jí nožem. Útočník zaměstnanci ostrahy vyhrožoval, že ho podřeže,“ informovala o případu policejní mluvčí Violeta Siřišťová. Napadený se brutálnímu útoku ubránil, ale utrpěl zranění, která si vyžádala lékařské ošetření.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

„Policisté šetřením zajistili kamerové záznamy, na kterých je zachycen dosud neznámý útočník. Pokud podezřelého na záběrech poznáváte, nebo víte, kde by se mohl zdržovat, ozvěte se prosím na linku 158,“ dodala mluvčí. Celý případ policisté v současné době prověřují pro podezření ze spáchání trestných činů výtržnictví, nebezpečné vyhrožování a ublížení na zdraví, za což pachateli v případě dopadení a odsouzení hrozí až tříletý pobyt za mřížemi.

Zdroj: Policie ČR