Muzeum vyhlašuje soutěž pro amatérské fotografy. Vyfoťte krásy Valašska a vyhrajte zajímavé ceny

Autor: Robert Zámečník

VALAŠSKO – Muzeum regionu Valašsko vyhlašuje pátý ročník soutěže pro amatérské fotografy Valašsko – můj domov. Stačí zachytit na foťák zajímavé zákoutí, život zdejších lidí či zvyky a tradice a zaslat foto do 30. června. Těšit se můžete na zajímavé ceny, nejzdařilejší snímky budou vystaveny na zámku Vsetín.

Letošní ročník je rozdělen do tří kategorií. Autoři do patnácti let mají volné téma, nad šestnáct let jsou dvě kategorie – příroda a lidé a kultura. Účast je podmíněna soutěžícími-amatéry, kteří mohou poslat nanejvýš pět snímků, a to buď e-mailem na adresu maslan@muzeumvalassko.cz nebo poštou ve formátu A3 na adresu Muzea regionu Valašsko.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Soutěžní snímky vyhodnotí odborná porota, pro tři nejlepší autory z každé kategorie jsou připraveny ceny. Nejzdařilejší snímky budou prezentovány v rámci výstavy, která proběhne od 6. srpna 2022 do 13. ledna 2023 na zámku Vsetín.