Řidič v Sušici odjel v nabouraném autě. Hledá ho policie

SUŠICE – Svůj den neměl v pátek řidič v osobním autě Hyundai Santa Fe. Ten krátce po jedné hodině odpoledne při parkování na náměstí Svobody narazil do zde stojícího auta a poškodil ho.

Následně z místa odjel na jiné parkovací místo u obchodu a zavolal na policii, kde mu operační důstojník vzkázal, aby se vrátil zpět na místo dopravní nehody. Když tam řidič přijel, zjistil, že nabourané auto je už pryč. Opět kontaktoval policisty a vyčkal příjezdu hlídky z místního obvodního oddělení. Podle vyjádření řidiče se mělo jednat o osobní auto bílé barvy. Alkohol u řidiče byl vyloučen dechovou zkouškou. Při dopravní nehodě nedošlo ke zranění osob. Na osobním vozidle Hyundai byla odhadnuta škoda ve výši cca 50.000 Kč.

Škoda na zaparkovaném autě nebyla nezjištěna. „Policisté z dopravního inspektorátu v Klatovech hledají řidiče i poškozené osobní vozidlo, které bylo zaparkováno v Sušici na Náměstí Svobody, dne 25. února 2022 v době od 13:15 do 13:45 hodin, u obchodu s drogerií a na úrovni domu čp. 29. Nezjištěné poškozené vozidlo je bílé nebo stříbrné barvy a s největší pravděpodobností mělo mít poškozenou levou zadní část a plastový kryt červené barvy. Policisté žádají řidiče poškozeného vozidla nebo případné svědky o poskytnutí informací, které lze podat v pracovních dnech na telefon číslo 974 334 251 nebo 974 334 250 i prostřednictvím e-mailu: kt.di.evidence@pcr.cz,“ uvedla policejní mluvčí Dana Ladmanová.