Ukradl zboží za pár stovek, hrozí mu až tři roky za mřížemi

UNIČOV – O tom, že krást se nevyplácí, se přesvědčil devětatřicetiletý muž, který v supermarketu v Uničově ukradl zboží za pouhých asi 300 korun, dokonce je nakonec řádně zaplatil. Přesto mu hrozí až tři roky za mřížemi, protože v minulém roce byl za podobnou trestnou činnost již odsouzen.

Včera krátce před 8. hodinou ráno přijali policisté oznámení o krádeži zboží v jednom z uničovských supermarketů. „Devětatřicetiletý muž si měl na prodejně vzít USB kabel a nabíječku k mobilnímu telefonu v celkové hodnotě bezmála 300 korun,“ uvedla policejní mluvčí Petra Vaňharová. S věcmi měl pak projít přes pokladnu, aniž by za ně zaplatil. Za pokladnou již na něj čekal pracovník ostrahy, který přivolal policisty. Muž si zboží ponechal, a nakonec za něj řádně zaplatil. Protože však už byl dotyčný za obdobnou trestnou činnost v minulém roce odsouzen hrozí mu šest měsíců až tři roky za mřížemi.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.