Hrůzný nález na Přešticku! Byla tam objevena kostra člověka

PŘEŠTICKO – Dne 20. března v odpoledních hodinách byl v lesním porostu nedaleko jedné menší obce na Přešticku objeven hrůzný nález. Našly se tam ležící kosterní ostatky lidského těla.

Na místo ihned vyjeli policisté a ohledali místu činu. Jelikož v nedávné době v místě kosterního nálezu pracovala těžká lesní technika, kriminalisté předpokládali, že by se další důkazy mohly nacházet na větší ploše v okolí prvotního nálezu. Proto včerejšího dne policisté realizovali pátrací akci, které se zúčastnilo několik policejních hlídek, a také byl na místo povolán policejní kynolog se služebním psem, který je speciálně vycvičený na vyhledávání kosterních ostatků. S propátráváním terénu policistům pomáhal také dron.

Pátrací akce byla úspěšná a policisté při ní vypátrali další důkazy, které zajistili. „Dle zatím zjištěných informací policisté pracují i s verzí, že by se mohlo jednat o sedmasedmdesátiletého muže, který byl v policejních evidencích veden od loňského září jako pohřešovaný. Přesná totožnost zemřelé osoby bude však známá až po výsledcích odborného znaleckého zkoumání. Okolnostmi případu se zabývají i nadále kriminalisté z územního odboru Plzeň – venkov,“ sdělila mluvčí policie Eva Červenková.