Jurkovičova rozhledna vstupuje do desáté sezony

Foto: visitroznov.cz

ROŽNOV POD RADHOŠTĚM – Letošní rok je desátým od otevření Jurkovičovy rozhledny. Ta v dubnu otvírá své pomyslné dveře, o měsíc později se bude slavit.

V sobotu 2. dubna se rozhledna otevírá veřejnosti, přístupná bude o víkendech a svátcích od 10 do 16 hodin. Od května se otevírací doba prodlouží od 9 do 17 hodin, o prázdninách budete moci strávit na Karlově kopci o hodinu déle. V sobotu 7. května proběhne oslava 10 let od slavnostního otevření, těšit se můžete na komentované prohlídky s autorem projektu stavby, cimbálovou muziku či aktivity pro děti.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Na Jurkovičovu rozhlednu se dostanete buď cestou od velkého parkoviště muzea u Mlýnské doliny – od lávky přes dřevěný mostek nad parkovištěm, dále nahoru do kopce po zelené turistické značce, cesta trvá cca 30 minut, nebo z areálu Valašské dědiny, pokud je otevřen. Pro cestovatelské a upomínkové předměty nebo pro radu si můžete zajít do Turistického informačního centra, které se nachází na Masarykově náměstí a je v hlavní sezoně otevřeno od 8:30 do 17 hodin.