Řidič napálil u Čakovic do stromu. Transportovali ho do nemocnice

Foto: HZS Kraje Vysočina

PELHŘIMOV – K havárii osobního auta došlo dnes kolem poledne u Čakovic na Pelhřimovsku. Řidič sjel ze silnice a narazil do stromu. Při nehodě utrpěl zranění, které si vyžádalo převoz do nemocnice. U nehody zasahovaly všechny složky záchranného systému.

Nehoda se stala v úterý 12. dubna před polednem u Čakovic na Pelhřimovsku. Na místo vyjeli profesionální hasiči z Pelhřimova. „Zraněnému řidiči poskytli hasiči předlékařskou první pomoc a po příjezdu zdravotníků jej předali do jejich péče. Zraněný muž byl následně sanitním vozem transportován do pelhřimovské nemocnice,“ uvedla mluvčí krajských hasičů Petra Musilová.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv

Na vozidle provedli hasiči protipožární opatření a poté místo technicky zabezpečili. „Po zadokumentování dopravní nehody policisty pomohli zasahující hasiči s naložením havarovaného vozu na odtah,“ dodala mluvčí. Příčinu, průběh a veškeré okolnosti nehody vyšetřují dopravní policisté.

Foto: HZS Kraje Vysočina