Dvě bouračky zaměstnaly hradecké hasiče, na jedno z míst musela i záchranka

foto: HZS Královéhradeckého kraje (ulice Víta Nejedlého)

HRADEC KRÁLOVÉ – Profesionální a dobrovolné hasičské jednotky mají vždy plné ruce práce, to se potvrdilo i toto úterý při dopravních nehodách v ulici Pilnáčkova a v ulici Víta Nejedlého. Bohužel došlo také ke zranění jednoho člověka.

Krátce po půl desáté dopoledne se v Pilnáčkově ulici střetla tři osobní auta. Naštěstí nedošlo k žádnému zranění. Místní profesionální hasiči z centrální stanice uklidili následky dopravní nehody. Dvě vozidla zůstala po bouračce nepojízdná, třetí auto naložila odtahová služba.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

K další nehodě došlo těsně před jedenáctou hodinou dopolední v ulici Víta Nejedlého na křižovatce u obchodního centra. Zde se srazila dvě osobní vozidla. „Hasiči zajistili místo události, jedno ze zúčastněných vozidel byl elektromobil, jednotka ho odpojila. Jedna zraněná osoba skončila v péči posádky ZZS,“ říká mluvčí hasičů Martina Götzová. Na místě opět zasahovala jednotka z centrální stanice.