Na Dny Země si Rožnov připravil doprovodný program

Foto: SVČ Rožnov

ROŽNOV POD RADHOŠTĚM – Ve dnech 18. – 22. dubna proběhnou Dny Země, na které si město připravilo pro malé návštěvníky zábavné aktivity. Ti starší mohou vzít pytle na odpadky a pomoci zbavit Rožnov nánosů špíny.

Od pondělí do pátku bude probíhat Dobrovolnický týden, aneb ukliď kousek Rožnova, kdy si zájemci vyzvednou pytle na úklid a rukavice ve Středisku volného času, vyberou si místo úklidu a zapojí se do této akce. Při úklidu se se svým úlovkem mohou vyfotit a fotografii následně poslat na soutezime@svcroznov.cz. Po ukončení výzvy proběhne slosování o ceny. Do čištění okolí se zapojí také děti z rožnovských základních a středních škol.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Ani malé děti nepřijdou zkrátka. Ve čtvrtek od 8:30 do 13 hodin se můžou těšit na na popelářské auto i naučný program. Čekají na ně pohybové hry, soutěže a vzdělávací aktivity. Připraveny jsou písničky a interaktivní zábava Mechulaláčci.