Divadelní hra o životě na síti vás donutí k přemýšlení

TÁBOR – Spousta lidí dnes žije své životy na sociálních sítích a reálný život jim tak nějak uniká. Patříte mezi ně? Pak vám jistě bude blízký příběh čtyř dvojic, kteří se seznámí na chatu a domluví si schůzku. Jaká je čekají překvapení, šoky a odhalení a jaký bude návrat do tvrdé reality, to uvidíte ve hře Schovávaná v síti.

S námětem romantické komedie přišla režisérka a zakladatelka divadla Kapota, herečka Kateřina Pokorná a člen Divadla Dokola Vojtěch Morava. Povedený kousek projednává o vztazích a anonymních životech lidí ve virtuálním světě, které však v realitě jaksi pokulhávají. To je i příběh čtyř dvojic, které se seznámí na nejmenovaném chatu a domluví si schůzku. Tato reálná setkání ale přinesou čtveřici spoustu tragikomických zážitků, milá i nemilá překvapení, šoky a překvapivá odhalení, což většinu protagonistů vrátí do tvrdé životní reality.

Donutí vás také neočekávaná pointa v závěru hry Schovávaná v síti k přemýšlení? To zjistíte, pokud se 19. dubna ve 20 hodin vydáte do Divadla Univerzita Tábor. Odcházet budete nejen s úsměvem na retech, ale i s nahlodaným vnitřním světem a jakýmsi rozněžněním, což je pro hry Kapoty typické.