Řidička taxislužby couvala před diskotékou, přejela ležícího opilce

Ilustrační foto

SLUŠOVICE – Neobvyklou dopravní nehodu řešili policisté ve Slušovicích. Řidička taxislužby tam před diskotékou najela při couvání do muže ležícího na silnici. „Při dopravní nehodě utrpěl zranění, jehož rozsah prozatím není známý,“ oznámila dnes policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Řidička couvala v neděli před třetí hodinou ráno u diskotéky. „Přitom si zřejmě nevšimla devatenáctiletého muže sedícího na silnici, který vlivem silné podnapilosti postupně ze sedu přecházel do polohy vleže. Řidička na ležícího mladého muže najela a způsobila mu tím zranění. Záchranáři mu na místě poskytli první pomoc a se zraněním ho převezli do nemocnice,“ uvedla Kozumplíková.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Alkohol u ženy policisté vyloučili, to samé se však nedá říct o mladém muži. „Dechová zkouška u něj ukázala hodnotu vyšší než tři promile alkoholu,“ upřesnila Kozumplíková. Veškeré okolnosti nešťastné nehody nyní vyšetřují zlínští dopravní policisté.