Zatímco jiní nakupovali, žena přímo na prodejně vypila láhev vodky a chtěla bez placení odejít!

Foto: MP Kladno

KLADNO – Některé denní směny strážníků městské policie jakoby byly vyhrazeny pro krádeže v obchodech po celém městě.

Krade se elektronika, kosmetika, ale stále více i potraviny. Nepoctivci přicházejí s metodami obvyklými, někdy i kuriózními.

Zákazník jednoho z kladenských supermarketů navážil několik druhů ovoce a zeleniny, do již označených sáčků, přidal několik kusů ovoce a zeleniny v ceně sto sedmdesát korun.

Staňte se členy FB skupiny Noviny kraje – Středočeský a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv

Jiný zákazník chtěl projet s košíkem samoobslužnými pokladnami, aniž by namarkoval a uhradil celý nákup v hodnotě jeden tisíc osm set osmdesát korun.

Toho samého dne žena na prodejní ploše obchodu zkonzumovala lahev vodky a obchod opustila bez zaplacení. Před vchodem ji zadržela ochranka, která přivolala městskou policii.

Strážníci ženu vyzvali k prokázání totožnosti a k dechové zkoušce. Ta ukázala 2,71‰ alkoholu v dechu, a to bylo i na ni samotnou moc. Během jednání se začal její zdravotní stav rychle zhoršovat, hlídka proto na místo přivolala záchranku. Lékař rozhodl o převozu ženy do kladenské nemocnice k ošetření a umístění na expektační pokoj.

 

Nákup za pět prstů, jak se říkalo. Foto: MP Kladno