Busfest přijíždí s pořádnou hudební náloží. Naskočte na palubu pojízdné zoo!

Foto: archiv UTB

ZLÍN – Festival, který jinde nenajdete, rozezní paluby tří zlínských trolejbusů, které vyrazí v pátek 22. dubna od točny pod Sportovní halou. Třináctý ročník Busfestu se tentokrát rozjede na téma „Pojízdná zoo“. Jednodenní festival pořádají studenti Fakulty multimediálních komunikací UTB.

Všechny tři trolejbusy se mohou pyšnit pestrou přehlídkou interpretů. „Návštěvníky rozvíří DJské duo Malalata ze slovenského projektu, který spojuje balkan beats, romskou muziku a karibské reggae. Těšit se mohou ale také na zvuky undergroundu a garage rocku od pardubické kapely The May Revolution nebo na drum’n’bass sety od DJ Smaie. Ty budou to pravé ořechové pro opravdové fanoušky EDM stylu,” láká manažer festivalu Tomáš Denk.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Kromě koncertů v jedoucích trolejbusech návštěvníky čeká doprovodný program a občerstvení v areálu festivalu na točně pod Sportovní halou. Vše začne v 15 hodin a první party busy se rozjedou úderem 18. hodiny. Po vyhlídkové jízdě Zlínem mohou návštěvníci akci zakončit na afterparty od půl desáté večer. Vstupenky je možné zakoupit na webu nebo na místě v den festivalu.

Foto: archiv UTB
Foto: archiv UTB
Foto: archiv UTB