Proč si Milena Steinmasslová myslí, že svatba není zárukou štěstí?

Věrka a Luboš si znovu řeknou své ano. Dostali od života druhou šanci, kterou ani jeden z nich nechce promarnit. Pro oba i jejich blízké to je velká událost plná romantiky a krásných chvilek. Bohužel se vše zvrtne ve chvíli, kdy se ztratí nevěsta a kdy dojde k bitce kvůli nevyřízeným účtům… Jaká tajemství se následkem toho provalí? A v čem bude druhá svatba Marečkových jedinečná?

Ještě před rokem by tomu asi nikdo nevěřil, i když hlavně Věrka (Milena Steinmasslová) si to již tehdy hodně přála. Přestože se říká, že by se nemělo vstupovat do téže řeky, Marečkovi to riskli. Dali svému vztahu druhou šanci po těžkých zkouškách, kterými si prošli, když se přestěhovali z Kostelce do Prahy. Přestože se chvíli zdálo, že jejich vztah to neustojí, opak byl nakonec pravdou. Věrka a Luboš (Rostislav Novák st.) si uvědomili, co pro sebe navzájem znamenají, jak se milují, a že v tom druhém našli toho pravého na celý život. Marečkovi tedy znovu stanou před oltářem.

A jak se na svatby obecně dívá Milena Steinmasslová, je podle ní ještě v dnešní době svatba nutností? „Když jsou lidé, kteří jsou schopní přijmout závazek a povinnost bez svatby, tak proč ne. Protože stejně tak mohou být lidé, kterým ani svatba zodpovědnost do hlavy nenatluče. Obávám se, že na to teď není jednoznačná a jednoduchá odpověď,“ má jasno herečka.

Svatba Věrky a Luboše bude opět v lecčems jiná než předcházející svatby v Ulici. Zejména výběr lokace trval docela dlouho. Tím pravým prostorem pro natáčení svatby Marečkových se nakonec ukázalo Muzeum velkých volantů v Loučni.„Natáčení v exteriéru je báječné v tom, že můžete navštívit nevšední místa. Tentokrát jsem měla příležitost poprvé navštívit muzeum autobusů, které mě okouzlilo. Některé exponáty jsem dokonce ještě zažila na silnicích a jiné jsou dokonce poslední svého druhu. Také musím složit poklonu celému našemu štábu, zejména mistrům rekvizit a světel, za perfektní svatební výzdobu,“komentuje svatební natáčení představitelka uliční nevěsty.

Zdroj TV Nova