Prachatičtí kriminalisté pátrají po dvou nezletilých dívkách

PRACHATICKO – Prachatičtí kriminalisté vyhlásili ve středu 27. dubna 2022 celostátní pátrání po dvou pohřešovaných dívkách ve věku 14 a 13 let. Obě bydlí ve Vimperku. Dívky odešly z domova do školy, tam však nedorazily.

Jak uvedla policejní mluvčí Martina Joklová, pohřešované dívky odešly v úterý 26. dubna 2022 před třičtvrtě na osm z domova do školy. „Tam však nedorazily a jejich současný pobyt není znám. Obě dívky byly již v minulosti pohřešované,“ sdělila Joklová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Jolana Č. je zdánlivého stáří šestnáct let, výšky 155 až 160 centimetrů, hubené postavy, má černé vlnité vlasy, hnědé oči. Na sobě měla černé tepláky, černé triko a hnědé boty. Na předloktí z horní strany má tetování – dvě písmena „MŠ“ o velikosti cca 3 centimetrů.

Jolana B. je zdánlivého stáří čtrnáct až šestnáct let, výšky 150 až 160 centimetrů, hubené postavy, má černé vlnité vlasy, hnědé oči. Na sobě měla černé tepláky, černé, triko, černou bundu a bílé tenisky.

„Informace o pohřešovaných dívkách od vás přijme kterákoliv policejní služebna nebo zavolejte na linku 158 či přímo prachatickým kriminalistům na telefonní číslo 974 236 446 (457),“ žádá policejní mluvčí.