U zlínského supermarketu šlehaly dvoumetrové plameny, hořící kontejnery začali hasit strážníci

ZLÍN – Podivné zvuky, které se linuly od zásobovací rampy jednoho ze zlínských supermarketů, probudily uplynulou neděli nad ránem obyvatele nedalekého domu. Když vyhlédl z okna, spatřil požár, při němž šlehaly plameny vysoké až dva metry. Informoval o tom zástupce ředitele Městské policie Zlín Pavel Janík.

Svědek vytočil linku 156 a na místo zamířila nejbližší hlídka strážníků. Operační důstojník také vyrozuměl hasiče a policii. „Hlídka Městské policie Zlín na místo dorazila během několika minut jako první a zjistila, že u zásobovací rampy hoří dva plastové kontejnery na komunální odpad, přičemž jeden byl již zcela shořelý a druhý hořel z boční strany,“ popsal Janík.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

„Ke zvládnutí požáru strážníci použili ruční hasicí přístroj, který měli k dispozici ve služebním vozidle. Úplné dohašení pak provedli profesionální hasiči,“ sdělil Janík.

Foto: MP Zlín