Nenechavec ve Zlíně nakradl přes 20 kilo kuřecích prsou

ZLÍN – Dvaatřicetiletý recidivista z Vizovic si ve zlínské prodejně vyhlédl netradiční kořist. Při dvou návštěvách vynesl v batohu 21 kilogramů baleného kuřecího masa za více než 3 600 korun. Při třetím pokusu ho dopadli policisté.

Na nákup za pět prstů se muž vydal v sobotu a v pondělí. Maso si ukryl do batohu a bez placení prošel pokladnami. „Prodavačky si všimly jeho podivného chování a na kamerových záznamech po jeho odchodu uviděly, co konkrétně ukradl. Když přišel následující den v úterý odpoledne opět do prodejny, poznaly ho a zavolaly na linku tísňového volání policie,“ vylíčila policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Než policisté dorazili, hříšník už stihl utéct. Díky popisu oblečení ho ovšem za pár minut vypátrali opodál a převezli do policejní cely. „Recidivista krádeže masa popřel, policistům tvrdil, že byl v době krádeží v zaměstnání,“ sdělila Kozumplíková.

Nenapravitelného recidivistu poslal soud včera do vazby. „V rejstříku trestů má celkem 16 záznamů, poprvé byl potrestaný už v sedmnácti letech. Z posledního výkonu trestu ho propustili v říjnu loňského roku,“ dodala mluvčí.